HALI YIKAMA

HALI YIKAMA

Halılarınız adresi̇ni̇zden alındıktan sonra size özel veri̇len müşteri̇ numaralarınız halılarınıza eti̇ketleni̇r.
Merkezden fabri̇kamıza sevkiyatı yapılır. Bütün halılar teker teker ölçümü yapılarak ci̇nsi̇ne göre yıkama kategori̇leri̇ne göre ayrılır. Daha sonra halılar teker teker kullanım esnasında di̇p kısımlara çöken toz ve kırıntılardan ayrıştırmak üzere toz alma makinesine gi̇rer.

Devamı için lütfen tıklayınız Halı Yıkama Hizmetleri

YERİNDE HALIFLEX YIKAMA

YERİNDE HALIFLEX YIKAMA

İşyerlerinizde ve evlerinizde bulunan sabit olarak yerde bulunan halılarınızı ve halıflexlerinizi uzman ekibimiz ve son sistem endüstriyel makinalarımızla antibakteriyel şampuanlarla yıkamaktayız. Öncelikle toz alma işlemi yapılır ve yerinde yıkama işlemine başlamadan önce ön temizlik yapılmış olur. Halı cinsine göre kullandığımız şampuanlarla yıkama ve köpürtme işlemine başlanır.

Devamı için lütfen tıklayınız Yerinde Halı Yıkama

YORGAN ve BATTANİYE YIKAMA

YORGAN ve BATTANİYE YIKAMA

Yorgan ve Battaniye yıkama işlemi esnasında dikkat ettiğimiz başlıca konular: yorgan ve battaniyelerde kullanılan şampuanın tamamen bitkisel olması her ikisininde yıkamadan önce tozu alınıp yıkamaya uygun hale getirilmesi lekelerin çıkarma işlemi yapılması ve özelliklerine uygun makine ve ekipmanlarla yıkanması durulma işleminin yapılmasının ardından sıkılarak yorgan ve battaniyeleriniz kurutma ve havalandırma işleminin yapılması son olarak kontrolleri yapıldıktan sonra ambalajlama işlemi yapılmaktadır.

Devamı için lütfen tıklayınız Yorgan ve Battaniye Yıkama

KOLTUK YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

Koltuklarınızı ve cekyatlarınızı evinizde yerinden kaldırmadan yerleşim düzenini bozmadan temizliyoruz.Bu temizleme işlemi için yüksek vakumlu makineler ve özel kir sokücü şampuanlar kulanıyoruz. Bu işlem 1 ile 2 saat sürmektedir. Koltukve cekyat temizliyi püskürtme fırçalama ve vakumlama sistemi ile yapılır. Koltukların kumaşlarına uygun kir söküçü şampuanlar uygulanır sertolmayan fırçalar yardımı ile yüzeydeki kir ve lekeler ovalanarak temizlenir.

Devamı için lütfen tıklayınız Koltuk Yıkama